Eliza - wokal

Absolwentka PSM I st. im. K. Szymanowskiego w Oświęcimiu w klasie fortepianu. Swoją przygodę z muzyką kontynuuje szlifując warsztat wokalny. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie wiele koncertów oraz przedstawień teatralnych, w których prezentowała walory swojego głosu.

 

Dawid - wokal, saksofony (altowy, sopranowy), harmonijka ustna

Absolwent PSM I st. im. K. Szymanowskiego w Oświęcimiu, PSM II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie oraz Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie saksofonu. Posiada bogate doświadczenie muzyczne, od najmłodszych lat doskonali swoje umiejętności gry na saksofonie. Miał przyjemność grać w wielu zespołach oraz bandach. Współpracował ze znanymi artystami polskiej sceny muzycznej. Na co dzień pracuje jako nauczyciel saksofonu.

 

Marek - instrumenty klawiszowe

Ukończył z wyróżnieniem studia kompozytorskie na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompozycji i aranżacji oraz grze na instrumentach klawiszowych i elektronicznych. Naukę gry na instrumencie zaczął w wieku 5-ciu lat. W zespole gra na klawiszach oraz dba, by aranże zespołu stały na bardzo wysokim poziomie.

 

Zbyszek - wokal wspomagający, instrumenty klawiszowe, saksofon tenorowy

Rozpoczął muzykowanie mając 13 lat. Swoje umiejętności gry na saksofonie doskonalił w I i II st. szkoły muzycznej. Posiada ogromne doświadczenie w grze na imprezach weselnych i nie tylko. Wieloletnia praca w tej dziedzinie pozwoliła mu ukształtować warsztat muzyczny. Aranżacja znacznej liczby utworów inspiruje go cały czas do tworzenia coraz to nowszego i ciekawszego brzmienia.

 

Jarek - perkusja

 

logo